Referenz: PLPG281021

Junior Deweloper Salesforce w Warszawie

Poland, Masovia

  • 15000 to 18000 GBP
  • Developers Stelle
  • Fähigkeiten: Salesforce.com, APEX, Lightning, Visualforce, Java.
  • Niveau: Mid-level

Jobbeschreibung

PLPG281021

Fantastyczna okazja dla juniora Salesforce developera lub Java Developera na zdobycie wiedzy z obszaru Salesforce i świetna okazja do rozwoju kariery we wspaniałym zespole z dużymi możliwościami.

Ta rola pozwali ci na połączenie twojej solidnej wiedzy na temat platformy Salesforce i jej deklaratywnych możliwości, a także umiejętności programowania Apex i Lightning, aby wziąć odpowiedzialność za przekształcenie kierunku od architekta lub kierownika technicznego w solutions - obejmuje to tworzenie, testowanie , dokumentowanie i utrzymywanie ich.

Obowiązki w tej roli:
  • Pisanie wysokiej jakości kodu źródłowy do programowania kompletnych aplikacji na czas - będziesz wykonywać kompilacje kodu do środowisk testowych i produkcyjnych.
  • Aktywne analizowaniei wymagian i przekładaie ich na funkcje aplikacji - projektując kreatywne prototypy według specyfikacji
  • Naprawianie błędow w istniejącym kodzie - wykonując testy jednostkowe i integracyjne przed uruchomieniem. Dodatkowo aktywnie przeprowadzać testy funkcjonalne i niefunkcjonalne.
  • Będziesz opracowywanie dokumentow technicznych i podręcznikow aby dokładnie odwzorować projekt aplikacji i kod, a także utrzymywać dokumentację zgodnie ze standardami firmy.
  • Będziesz aktywnie oceniać istniejące aplikacje w celu przeprogramowania, aktualizacji i dodania nowych funkcji, a także rozwiązywać problemy i pytania zgłaszane przez użytkowników.

Wymagane kwalifikacje:
  • Wcześniejsze doświadczenie w rozwoju Salesforce - głównie Lightning i Apex, ale także Visualforce.
  • Praktyczna znajomość metadanych Salesforce i programowania opartego na kodzie źródłowym oraz obsługi narzędzi takich jak: systemy repozytorium kodu, automatyzacja wdrożeń, śledzenie projektów).
  • Znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk programowania obiektowego i zasad czystego kodu.
  • Certyfikaty Salesforce takie jak Administrator i Programista Platformy są mile widziane.
  • Chęć do nauki Styl/projekt architektury dla aplikacji korporacyjnych jest mile widziana!

Klient oferuje obowiązki od pierwszego dnia- gdzie będziesz mieć prawo własności do projektu i autonomię, aby wprowadzać zmiany i wyniki od samego początku.

Zespół jest dynamiczny w zachęcającym środowisku pracy- gdzie możesz uzyskać certyfikaty branżowe (ITIL, DevOps, portfolio MS itp.), pełne programy dodatkowych świadczeń, takie jak prywatna opieka zdrowotna.

To świetna i wyjątkowa okazja - aplikuj już teraz! Zapraszam do kontaktu w sprawie tej rekrutacji - chętnie opowiem o szczegółach - e.barszcz@frgconsulting.com