Ref: 111020212

Senior Full Stack .NET Developer w Warszawie- Praca Zdalna

Poland, Masovia

  • 20000 to 23000 GBP
  • Developers Role
  • Skills: Angular, React.js, Vue.js, ASP.NET, C#, API, .NET
  • Level: Senior

Job description

111020212

Mój klient jest wiodącym dostawcą innowacyjnych usług cyfrowych i chmurowych, rozwiązań biznesowych i rozwiązań projektowych w ekosystemie Microsoft. W tym roku klient został nagrodzony Partnerem Microsoft roku 2021. Ponadto otrzymał wiele nagród na całym świecie za doskonałość biznesową i satysfakcję klientów.

Rola i obowiązki:
  • Jako starszy programista Full Stack .NET będziesz miał/miała kontakt z klientami, gdzie poznasz biznes klientów firmy ich organizację, systemy, wyzwania i cele.
  • Będziesz współpracować bezpośrednio z klientem/ klientami, aby zdefiniować i wyjaśnić wymagania, a następnie współpracować ze swoim zespołem, aby stworzyć dokładne szacunki projektów i zadań, aby zapewnić wyjątkowe wyniki dla klientów.
  • Na co dzień będziesz opracowywać i dostarczać wysokiej jakości funkcje o niskim poziomie defektów zgodnie z harmonogramem.
  • Będziesz dawać przykład poprzez wdrażanie trudnych i złożonych komponentów.

Wymagane umiejętności i kwalifikacje
  • Podstawy informatyki i programowania, w tym programowanie obiektowe (OOP)
  • Projektowanie aplikacji jednostronicowych: np. Angular, React.js, Vue.js
  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, pełne doświadczenie w programowaniu i stosie .NET, w tym C#, Active Server Pages (ASP.NET), Web Application Program Interface (API), .NET Core jest mile widzialne!
  • Doświadczenie z platformami przetwarzania w cloud np. Microsoft Azure to plus!

Klient oferuje:
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.
  • Szkolenia i certyfikacje wewnętrzne i zewnętrzne·
  • Fantastyczne możliwości uczenia się i rozwoju z jasną ścieżką rozwoju od pierwszego dnia.
  • Możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii, ponieważ klient dużo inwestuje w najnowocześniejszą technologię.

Aplikuj już dziś, aby skorzystać z tej fantastycznej i jedynej w swoim rodzaju okazji!

e.barszcz@frgconsulting.com