Ref: 477hfh

Developer Ms Dynamics NAV 365 BC

Poland, Lesser Poland

  • Negotiable
  • Developers Role
  • Skills: nav, navision, business central, developer, xal
  • Level: Mid-level

Job description

477hfh

Developer Ms Dynamics NAV Business Central

Lokalizacja: hybrid in Kraków / remotely

Aktualnie poszukuję Kandydata na stanowisko Developera Ms Dynamics NAV dla Klienta, który dostarcza rozwiązanie dla swoich klientów w Niemczech, projekty długofalowe i stabilne

Zadania jakie czekają potencjalnego kandydata to :
  • Praca nad przeniesieniem funkcjonalności tworzonych w C/AL do AL (migracja do AL) . Jest to olbrzymie zadanie ze względu na skalę customizacji w Lifcie
  • integracja z aplikacjamipoprzezwebserwisy
  • branieudziału w procesietworzeniaorazrozwijaniaistniejącychfunkcjonalności pod aplikacjemobilne
  • tworzenie i rozwijanie istniejacych dedykowanych rozwiązań
  • projektowanie i programowanie "od początku", nie ma projektów, w których przepisuje się kod już istniejący
Wymagania
  • min 2 letnie doświadczenie w programowaniu C/AL (NAV)
  • mile widziana znajomość AL (BC)
  • język angielski lub niemiecki

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę lub b2b
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opieka zdrowotna w Medicover

Jeśli ta rola brzmi interesująco zapraszam do kontaktu Anna Zawadzka a.zawadzka@nigelfrank.com or 223975127

Nigel Frank International jest światowym liderem w rekrutacji Microsoft Dynamics. Dzięki dodatkowym biurom na całym świecie, oferujemy wiele możliwości rozwoju. Dlatego, jeśli ta oferta pasuje do Ciebie - proszę prześlij swoją aplikację. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się ze mną jeszcze dzisiaj!