Ref: PLPG21089

Inżynier DevOps z Salesforce w Warszawie

Poland, Masovia

  • 15000 to 18000 GBP
  • Developers Role
  • Skills: DevOps, Azure, APM, BAM, Java, Selenium, ELK, Groovy, GitHub, Jenkins, Jira, Salesforce
  • Level: Mid-level

Job description

PLPG21089

Świetna i niepowtarzalna okazja do połączenia Salesforce i DevOps w Warszawie.

Ta wyjątkowa okazja łączy twoją wiedzę Devopsa i twoje doświadczenie w tworzeniu i uruchamianiu narzędzi DevOps na platformie Azure z możliwością poznania platformy Salesforce, która jest wiodącą w branży platformą cloud dla rozwiązań CRM, która wspiera zarówno rozwój deklaratywny, jak i programistyczny z zaawansowanymi możliwościami integracji.

Obowiązki w tej roli:

  • Aktywne pracowanie nad zaawansowanym CI/CD pipeline, oraz zapewnienie utrzymania i ekspansji do nowych aplikacji.

  • Odpowiedzialność za kodowanie nowych narzędzi DevOps- które poprawiają efektywność procesów biznesowych i technicznych.

  • Współpracowanie z wieloma zespołami Agile DevOps- które uruchamiają aplikacje korzystające z usług DevOps.

Wymagane kwalifikacje

  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu narzędzi DevOps na Azure.

  • Znajomość narzędzi monitorujących - APM, BAM, Integracja i API.

  • Dobre umiejętności analityczne i algorytmiczne oraz programistyczne.

  • Praktyczna znajomość narzędzi programistycznych - systemy repozytorium kodu, automatyzacja wdrożeń, śledzenie projektów (GitHub, Jenkins, Jira)

  • Znajomość platformy Salesforce jest mile widziana, ale nie jest wymagana - certyfikat Salesforce Administrator lub Salesforce App Builder lub Salesforce Platform Developer to plus.

Klient oferuje obowiązki od pierwszego dnia- gdzie będziesz mieć prawo własności do projektu i autonomię, - wprowadzanie zmian i wynikow od samego początku.

Zespół jest dynamiczny gdzie możesz uzyskać certyfikaty branżowe (ITIL, DevOps, portfolio MS itp.), pełne programy świadczeń, takie jak prywatna opieka zdrowotna.

To świetna i wyjątkowa okazja - aplikuj już teraz! Zapraszam do kontaktu w sprawie tej rekrutacji - chętnie opowiem o szczegółach - e.barszcz@frgconsulting.com