Ref: SF-CON6/13

Salesforce Consultant - Global Role

Poland, Wrocław

Job description

SF-CON6/13

Dla globalnej firmy produkcyjnej prowadzimy rekrutację na konsultanta Salesforce User Experience, który będzie odpowiedzialny za tworzenie strategii i napędzanie adopcji systemu Salesforce organizacji w skali globalnej. Rola będzie odpowiedzialna za dopasowanie systemu Salesforce do potrzeb biznesowych. Ta rola będzie obejmować współpracę z biurami w różnych regionach świata w celu koordynowania i dostosowania globalnego paktu Salesforce, lepszego zrozumienia i zdefiniowania doświadczenia Salesforce oraz szkolenia zarówno użytkowników końcowych, jak i kierownictwa.

Rola i obowiązki
  • Będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie nowych organizacji na platformę Salesforce.
  • Zidentyfikujesz potrzebne luki w możliwościach Salesforce organizacji.
  • Działaj jak podpora w komunikacji z Salesforce Super User w całej firmie.
  • Jasno komunikowa ł fnkcjonalność Salesforce, ponieważ odnosi się ona do procesów biznesowych, które mogą być jasno zrozumiane przez firmę

Umiejętności i kwalifikacje
  • Salesforce Certyfikowany z silną znajomością platformy
  • Doskonałe umiejętności prezentacji i szkolenia grupowego
  • Umiejętność efektywnej komunikacji z interesariuszami w skali globalnej
  • Zrozum zasady zarządzania projektami, szacowania i planowania
  • Ciesz się pracą i podróżami w prawdziwie globalnej roli
  • Biegle posługuje się językiem angielskim

Korzyści
  • Doskonałe wynagrodzenie, pakiet świadczeń i leasing samochodu
  • Własność i zdolność wpływania na biznes i jego wykorzystanie w Salesforce
  • Możliwość podróżowania na całym świecie do ponad 20 krajów w wiodącej roli w dynamicznej firmie

Aby omówić tę możliwość lub jakiekolwiek inne w obszarze Salesforce, proszę o kontakt bezpośrednio pod adresem s.stapor@masonfrank.com